تاریخچه

 شرکت سرمایه گذاری نگین گردشگری ایرانیان طی شماره 390454 و شناسه ملی 10320412650 در تاریخ 1389/09/09 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1391/07/11 به نام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان تغییر یافت. شخصیت حقوقی شرکت به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1395/01/31 به سهامی عام تغییر یافت و بر اساس مجوز شماره 122/7083 مورخ 1395/03/21 در سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده است.
اطلاعات بیشتر

سخن مدیرعامل

دستيابي به نتایج و عملکرد پایدار سازمانی بدون تعریف اهداف آن محقق نخواهد شد . سازمانهای مترقی، از رهبرانی با تفکر و اندیشه متعالی بهره می‌گیرند، رهبرانی که اهدافی جز پیشرفت، توسعه، موفقیت و گسترش سازمان مسیر دیگری را در سر نمی پرورانند .

بانگاهی به بازار سرمایه در کشور که  با سرعت فوق العاده ای در حال دگرگونی و تحول است  می توان چشم اندازی بسیار شفافی را متصور شد و براین نکته اذعان نمود که  دردنیای امروز، کشورمان نیز حرفی برای گفتن و عرضه کردن تجارب سرمایه گذاری خود دارد .

برای این امر در ابتدا باید به عاملی کلیدی به عنوان عامل زیرساز در طراحی سیاستهای توسعه اقتصادی یک کشور، در فرایند تحولات اقتصادی است اشاره کرد و آن یافتن راهکارهای جدید و گوناگون  در جهت توسعه اقتصادی در چارچوب حوزه های سرمایه گذاری است که خود به عوامل متعدد داخلی و خارجی و همچنین تعیین وزن در بخش های مختلف فعالیت های اقتصادی همچون ایدئولوژی حاکم و اهداف مورد نظردولت، شرایط اقتصادی جهان و قطب بندیهای آن، ظرفیت وتواناییهای بخش عمومی وخصوصی کشور و درجه توسعه یافتگی اقتصاد در شرایط کنونی کشور و .... بستگی دارد .

همگان بر این مساله اذعان داریم که سرمایه گذاری و اهمیت آن بر تقویت اقتصاد، کاهش فقر، ایجاد اشتغال، رونق تولید و افزایش ثروت بر کسی پوشیده نیست وکسب موفقیت دراین راه پرفراز ونشیب پیش رو سخت است  و زمان بر، لذا ما نیز با تمامی قوا بستر را برای دلگرمی سرمایه گذاران در این زمینه فراهم نموده  و استفاده از نیروی های جوان و متخصص را در این حوزه ارج  می نهیم و به همین جهت اعلام می داریم این شرکت سعی دارد با اولویت قراردادن تخصص وتجربه، درکاهش مشکلات سرمایه گذاران، گام های مفیدی برداشته و با همراهی افراد متخصص و استفاده از تجارب ایشان در تمامی مراحل کار، باعث افزایش بهره‌ وری، کاهش ریسک و تضمین سودآوری آنان گردد.

در پایان ضمن شکرگزاری از درگاه خداوند متعال در خصوص به ثمر نشستن تلاش دوستان در جهت رشد و شکوفایی اهداف شرکت، بر این امر اعتقاد کامل دارم که با لطف و عنایت حق تعالی، تخصص به همراه اعتماد مدیران ارشد مجموعه  باعث توسعه و شکوفایی این شرکت گردیده و  با حمایت بی شائبه همکاران، شاهد بالندگی کشور عزیزمان ایران  و همچنین پیشرفت در تمامی عرصه ها بالاخص صنعت و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف با متدهای روز دنیا و تضمین سود سرمایه گذاری‌ها خواهیم بود.

امور سهام و بورس

سرمایه و ترکیب سهامداران
طبق مصوبه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت مورخ 1397/03/31، موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت دایا رهیافت به شماره شناسه ملی 10380076460 به‌عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود به شماره شناسه ملی 10861687625 به‌عنوان بازرس علی‌البدل شرکت برای سال مالی مورد گزارش انتخاب شدند.
مهم‌ترین قوانین و مقررات حاکم بر فعالیت شرکت عبارتند از : 1- قانون تجارت و اساسنامه 2- قانون بازار اوراق بهادار و آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغ شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار 3- قانون کار و تأمین اجتماعی

 


اطلاعات بیشتر