پروژه‌های شرکت اقتصادی گردشگری ایرانیان

استارت‌آپ‌ها

 در دنیای پیشرفته امروزه که همه نیازهای انسان باتکنولوژی و اینترنت آمیخته شده، استارت آپ ها نقش خاص تری ایفا می کنند. در نگاه کلی استارت آپ یا به عبارتی دیگر کسب و کارهای اینترنتی یک شرکت نوپا محسوب می شود که راه حلی جدید برای یک موضوع خاص و حل یک مشکل ارائه می دهد، هر چند موفقیت این کسب و کار تضمین شده نیست.

با نگاه دقیق تر به جوامع پیشرفته تر ، استارت آپ در فرهنگ عامیانه بیشتر با صنعت فناوری و تکنولوژی عجین شده است و بیشتر از گذشته اقتصاددان های بزرگ در مسیر پیشرفت این کسب و کار نوین با دادن ایده های اصولی اقتصادی و نگاه درآمدزایی، به پیشرفتش کمک شایانی می کنند.

از طرفی این روزها استارت آپ ها  در فرهنگ نوین تری تعریف می شوند؛ برطرف کردن مشکلاتی که در نقاط کلیدی هر مجموعه ای وجود دارد و در صورت حل شدن تبدیل به تکیه گاه کل مجموعه خواهد شد.

ایجاد یک استارت آپ یا تاسیس آن به معنی یک حرکت جدی برای جدا شدن از شرایط پایدار است تا به رشد برق آسایی برسد.

با این تفاسیر می توان نتیجه گرفت استارت آپ کسب و کار نوینی است که مشکلات مهمی را می تواند حل کند و فقط تا موقعی که از حالت نوین بودن خارج نشود به عنوان استارت آپ شناخته خواهد شد.

شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان از اوایل سال 98 با توجه به اهمیت بحث استارت آپ ها تصمیم به ورود در این عرصه نموده است و طرح ها و موضوعات گوناگونی را مورد بررسی قرار داده است که در ادامه به تعدادی از این طرح ها اشاره می شود.

فناوری بلاکچین و رمز ارزها

حمل و نقل درون شهری و برون شهری

گیم سنتر بومی

انرژی های پاک و تجدید پذیر

بیمه قطعات دیجیتال

تولید کاغذ از سنگ(کربنات کلسیوم)