سایر سرمایه گذاری ها

در راستای تنوع بخشی به فعالیت ها ، شرکت های دیگری هم در هلدینگ نگین گردشگری ایرانیان وجود دارند که در حوزه های دیگری فعالیت می کنند . از جمله این شرکت ها شرکت توسعه فناوری گردشگری است که در حوزه آی تی و فناوری اطلاعات فعالیت می کند . شرکت های کارت گردشگری پارس ، سینا سروش اریکه و پاتین بین الملل پردیس که به صورت سهامی خاص تأسیس گردیده اند و از عمده فعالیت های این شرکت ها می توان به سرمایه گذاری در سهام شرکت های بورسی و غیربورسی اشاره نمود.

این شرکت ها بر آن هستند تا ضمن پیگیری و عملیاتی نمودن برنامه ها و تأمین حداکثری سود برای سهامداران محترم در چارچوب اساسنامه شرکت افق درخشانی را در حوزه فعالیت های شرکت ترسیم نماید.

سرمایه گذاری ها مختلف

شرکت نگین گردشگری ایرانیان دارایی های بسیار زیادی دارد و چشم انداز وسیعی نیز پیش روی خود می بیند . محوریت مسئولیت هلدینگ نگین برای بانک گردشگری ، سود سازی در قالب فعالیت های عملیاتی در حوزه‌های مختلف است.

سایر زیر مجموعه ها در بخش سرمایه گذاری

null

کارت گردشگری پارس

(سهامی خاص)

کارت گردشگری پارس

محور اصلی فعالیت شرکت کارت گردشگری پارس ارائه خدمات مدیریتی و مشاوره ای در زمینه فعالیت کارت پرداخت و زیر ساخت های فنی و مهندسی و اجرایی مربوطه می باشد.

null

توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران

(سهامی خاص)

توسعه فناوری اطلاعات گردشگری ایران

شرکت توسعۀ فناوری گردشگری ایران وابسته به گروه مالی گردشگری، از سال ۱۳۸۸ با هدف ارائۀ خدمات استاندارد و یکپارچه در حوزۀ فناوری اطلاعات به شرکت‌های این گروه، تاسیس شد.

null

سینا سروش اریکه

(سهامی خاص)

سینا سروش اریکه

به زودی

null

پاتین بین الملل پردیس

(سهامی خاص)

پاتین بین الملل پردیس

به زودی