هلدینگ توسعه خدمات ساختمانی پارس کیمیا

‌در راستای تنوع بخشی به فعالیت ها، هلدینگ دیگری در حوزه ساختمانی به نام شرکت پارس کیمیا تأسیس شده است که در حوزه های مشارکت در ساخت، خرید زمین های بزرگ و توسعه پروژه های تجاری، اداری و مسکونی فعالیت می کند. هم اکنون چندین پروژه در مناطق ۱ و ۲ و ۳ تهران زیر نظر این هلدینگ در حال انجام است‌.
شرکت توسعه خدمات پارس کیمیا در سال ۱۳۸۸ تأسیس گردید و ارائه کلیه خدمات سرمایه‌گذاری مرتبط با پروژه‌ها  و طرح‌ها و انجام امور طراحی، فنی و مهندسی و فعالیت‌های مرتبط، شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه‌گذاران خارجی در طرح‌های سرمایه‌گذاری بر عهده این شرکت می‌باشد.

هلدینگ توسعه خدمات ساختمانی پارس کیمیا

ارائه کلیه خدمات سرمایه‌گذاری مرتبط با پروژه‌ها و طرح‌ها و انجام امور طراحی، فنی و مهندسی و فعالیت‌های مرتبط، شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، جذب سرمایه‌گذاران خارجی

هلدینگ توسعه خدمات ساختمانی پارس کیمیا

null

پروژه پرستیژلند اصفهان

پروژه پرستیژلند اصفهان

شرکت پرستیژلند ایران در حوزه پروژه های ساختمانی در اصفهان فعالیت می کند و تا کنون پروژه هایی در حوزه های تجاری، فرهنگی، تفریحی، گردشگری و پزشکی انجام داده است. یکی از پروژه های پرستیژلند که به نام سیتی سنتر اصفهان معروف است بزرگترین مرکز خرید ایران و چهارمین مرکز خرید بزرگ دنیاست که سهامدار عمده این شرکت هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان می باشد.

null

پروژه هتل سیرجان

پروژه هتل سیرجان

این پروژه در استان کرمان – شهرستان سیرجان در زمینی به مساحت 27.128 مترمربع با زیر بنایی در حدود 70.000 متر مربع شامل هتل، مرکز خرید، هایپر مارکت، تالار، سالن های ورزشی، همایش، رستوران و فود کورت که با سرمایه‌گذاری بالغ بر 4,500 میلیارد ریال در حال احداث بوده و با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته زمان ساخت 48 ماه شمسی به طول می‌انجامد.

null

پروژه ساری

پروژه ساری

شرح و توضیح پروژه ساری به زودی به روزرسانی خواهد شد.

null

پروژه آیلند

پروژه آیلند

این پروژه در راستای برنامه های توسعه ای کشور در امور گردشگری، تفریحی، ورزشی و رفاهی در قالب استاندارد های بین المللی تاسیس شده است. محل احداث این پروژه در نزدیکی تهران قرار دارد و حدود 30 تا 40 دقیقه از تهران فاصله دارد. مساحت آن حدود 1400 هکتار بوده، منطقه ویژه اقتصادی شامل گمرک و سایر موارد مربوط را هم در خود جای داده است.

null

پروژه کوی فراز

پروژه کوی فراز

ملک موسوم به فراز در شمال غرب شهر تهران و در مجاورت اتوبان یادگار امام (ره) و با نشانی سعادت آباد تقاطع کوی فراز و یادگار امام، نبش لادن غربی قرار دارد.

null

پروژه اهواز

پروژه اهواز

شرح و توضیح پروژه اهواز به زودی به روزرسانی خواهد شد.

null

پروژه فرهنگ 2

پروژه فرهنگ 2

اگر در شهر تهران، از اتوبان چمران به سمت شمال عبور کرده باشید، در محدوده ی سعادت آباد، احتمالا ساختمانی بلند و با ظاهری خاص را مشاهده نموده یا اگر یک معمار باشید، حتما از خود بارها پرسیده اید که این ساختمان، اثر کدام معمار است، کانسپت آن چیست و به چه کسی تعلق دارد.

null

پروژه هتل نگین گردشگری مشهد

پروژه هتل نگین گردشگری مشهد

این پروژه با کاربری اقامتی و هتل، در شهر مشهد در حال پیگیری و انجام است. از ویژگی های منحصر بفرد پروژه، فاصله نزدیک آن تا حرم مطهر رضوی است که پس از تکمیل و ساخت آن، دسترسی مهمانان مقیم را به راحتی و تنها با طی چند قدم به مجموعه حرم مطهر فراهم می آورد.