گشایش سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد ” گنگین” در هفته جاری

سهام هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان (سهامی عام) با نماد “گنگین” هفته جاری در بازار زرد فرابورس گشایش می شود.

گشایش سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد ” گنگین” در هفته جاری

گشایش سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد ” گنگین” در هفته جاری:
سهام هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان (سهامی عام) با نماد “گنگین” هفته جاری در بازار زرد فرابورس گشایش می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت نگین، مدیر عامل شرکت با اعلام این خبر اظهار امیدواری کرد سهام شرکت نگین با قیمت مطلوبی در هفته جاری باز شود ضمن اینکه هیأت مدیره شرکت تمام تلاش خود را خواهد کرد تا ارزش سهام به واسطه عملکرد مطلوب، وضعیت خوب و رو به رشدی داشته باشد.
حسن کدخدا افزود: با توجه به دارایی های در اختیار و برنامه های آتی شرکت اصلی و شرکت های زیرمجموعه، ارزش بالایی برای سهام آن متصور هستیم.
وی سرمایه ثبتی شرکت را 3000 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: بودجه ای که امسال برای شرکت در نظر گرفته شده، نشان از رشد سود در مقایسه با سال های گذشته دارد.

کدخدا با اشاره به رعایت تمامی دستورالعمل ها افزود: سهام هلدینگ نگین گردشگری با نماد “گنگین” در گروه هتل رستوران گشایش می شود اما اقدامات اولیه برای اخذ مجوز و تبدیل نگین به هلدینگ نهاد مالی و قرار گرفتن در گروه هلدینگ چند رشته ای شروع شده و تا چند ماه آینده شاهد تغییر تابلو و تغییر طبقه بندی شرکت خواهیم بود.
کدخدا ادامه داد: شرکت نگین در حال حاضر دارای هلدینگ ماهان و چندین شرکت زیرمجموعه در زمینه ساختمانی و بازار سرمایه است که خود هلدینگ ماهان در قالب چند شرکت در حوزه فولاد و صنعت و معدن فعالیت می کند ضمن اینکه این هلدینگ اکنون طرح های توسعه مهمی در دست اجرا دارد.
مدیر عامل هلدینگ اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان اظهار کرد: شرکت نگین همچنین اقدامات لازم برای تشکیل هلدینگ ساختمانی را به سرانجام رسانده و برای سال 1400 برنامه افزایش چندین شرکت در ذیل این هلدینگ ساختمانی در دستور کار قرار دارد.
کدخدا گفت : با توجه به پیش بینی هایی که از برنامه دولت در خصوص ساخت و ساز و حوزه مسکن داریم، امیدواریم این هلدینگ ساختمانی بتواند به کمک شرکت های زیر مجموعه سود خوبی را برای هلدینگ نگین ایجاد و به این شرکت منتقل کند.
وی افزود: همچنین ایجاد هلدینگ بازار سرمایه در دستور کار قرار دارد که امیدواریم به زودی در سال جاری عملیاتی شود.